fullsizeoutput_c79.jpeg
 

CB Bohnice

historická církev - nový sbor v Praze 8

 
 
 

Církev Bratrská Bohnice 

Jsme rostoucí skupina věřících křesťanů v Praze sever. Nyní se scházíme v malé neformální studijní skupince nad biblickými texty a nabízíme rovněž další aktivity pro širší veřejnost. Plánujeme zavést pravidelné bohoslužby v roce 2020. Jsme součástí Církve Bratrské a naš mateřský sbor je CB Jižní Město.

 
 

Aktivity


North Prague English Conversation

North Prague English Conversation je skupina lidí, kteří se učí angličtinu jako druhý jazyk. Každý večer budeme mít zábavné a zajímavé aktivity pro podporu základní konverzace v angličtině. Další akce. Informace.


Lego Projekt

29.5.2019 - 31.5.2019 - KD Krakov, Bohnice

Lego Project je zábavná aktivita pro děti ve věku 6-12 let. Během 3 dnů budeme stavět celé Lego město. Vaše děti se budou učit týmové práci, jakož i živé příběhy z Biblických textů. Někteří rodiče budou chtít přijít a stavět společně s jejich dětmi. My toto podporujeme a budeme potěšeni tím, jak budujete společné vzpomínky s Vašimi dětmi. Informace


Modlitební komunita

některé soboty - u Reinkingovi 

Na severním městě je mnoho věřících z různých lokálních sborů. Chtěli bychom nabídnout místo ke vzájemnému setkávání pro všechny věřící a k modlitbě za komunitu. Informace (brzy bude)

 Kurzy

3 týdny - 3 velké otázky. Kdo byl Ježíš? Proč musel Ježíš zemřít? Co je to evangelium? 
Jste zvědavý, čemu opravdu věří křesťané? Přijďte a zjistíte z bible, jaké jsou základy křesťanské víry. Zaregistrujte se níže. Nebo se můžete přihlásit v učebně první den kurzu. Výstup je zdarma, ale maximální počet účastníků je 15. Informace.

Mini kurz

17.9, 24.9, 1.10.2019
18:30-20:00 KD Krakov

registrace

 

Kontaktujte nás

 

Prosím, vyplňte formulář níže.